Odborná komise

Bez popisku
Radoslav Trautmann

Mezi jeho klíčové kompetence na Centru pro transfer technologií MU patří vyhledávání obchodních příležitostí pro technologický transfer, strategie komercializace duševního vlastnictví, vyjednávání licenčních kontraktů, průzkum trhu a analýzy tržního potenciálu, inovační management a zakládání spin-off společností.

Bez popisku
Libor Hoření

Na internetu podniká od svých 17 let – založil několik online projektů, například největší online kuchařku v ČR s názvem Toprecepty.cz. Na Zelném trhu v Brně také 3 roky provozoval stánek DobroKáva a investoval do mobilní aplikace Nesnězeno. Aktuálně provozuje neziskový zpravodajský server pozitivni-zpravy.cz. Věnuje se online marketingu, hledání podnikatelských příležitostí a projektům, které mají za cíl zlepšit prostředí kolem nás. Forbes ho zařadil mezi 18 inspirativních osobností Česka. Na JIC podporuje studentské projekty formou one to one mentoringu.

Bez popisku

Miloš Dendis

Jeden ze zakladatelů biotechnologické společnosti GeneProof, kde nyní působí jako ředitel. Po bezmála 18 letech budování biotechnologické společnosti ze start-upu po zavedenou firmu s mezinárodní obchodní sítí se rozhodl své zkušenosti sdílet a v roli andělského investora podporovat inovační prostředí v České republice.

Bez popisku
Alena Šafrová Drášilová

Působí jako odborná asistentka na Katedře podnikového hospodářství Ekonomicko-správní fakulty, kde vyučuje především předměty týkající se podnikání a managementu a zabývá se výzkumem v oblasti mezinárodního managementu. Pracovala jako manažerka marketingu a PR a věnuje se poradenství a lektorství na volné noze.

Bez popisku
Pavel Minařík

Absolvent Fakulty Informatiky Masarykovy Univerzity. Během profesní kariéry se účastnil řady výzkumných projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti a je autorem desítky publikací a algoritmů tzv. behaviorální analýzy shrnuté v doktorské práci “Building a System for Network Security Monitoring”. V současné době pracuje jako viceprezident pro technologie pro oblast AX (Application eXperience) ve společnosti Progress Software a zodpovídá za technologickou strategii a inovace produktů Flowmon, LoadMaster a WhatsUp Gold.

 

Bez popisku

Jana Joklová Kaňová

Je klíčovou osobou na Centru pro transfer technologií MU, která zodpovídá za průběh studentské soutěže Start Your Business spadající do agendy Podnikavosti. Nedílnou součástí její pracovní náplně je zapojení v transferovém týmu, hodnocení projektů a fungování Spin-off platformy MU.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info