Adam Veverka: chytrá aplikace pro Lednicko-valtický areál

Student Adam Veverka z Ekonomicko-správní fakulty MU uspěl v 2. ročníku soutěže Start Your Business. Aplikace Discover LVA (Lednicko-valtický areál) běžela celé prázdniny po úspěchu v soutěži, v září 2022 bylo evidováno 2 000 stažení. Finanční prostředky získané v soutěži využil student primárně na marketing a technický upgrade + možnost rozšíření aplikace pro jednotlivé destinace.

Momentálně se členové týmu soustředí na bakalářku a ostatní studijní povinnosti. Co se aplikace týče, podnikli v poslední době několik schůzek ohledně fungování destinačního managementu v LVA a možné budoucí spolupráce. Zároveň se také snaží rozšířit tým o nové dovednosti a sehnat větší finanční podporu pro další rozvoj aplikace.