Den podnikavosti na PdF: podnikavost není cizí ani budoucím pedagogům

25. 11. 2022

Budoucí učitelé se v roce 2022 poprvé na Dni podnikavosti na PdF MU účastnili Festivalu nápadů: studenti studentům a využili tak příležitost nejen prezentovat své projekty, ale také podpořit své podnikavé spolužačky a spolužáky účastí na tomto festivalu. Den podnikavosti se uskutečnil 2. listopadu a byl koncipovaný jako panelová diskuse s názvem: Vzdělavatelé v měnícím se světě. Na diskuzi navázal Festival nápadů: studenti studentům. Hosté panelové diskuse přinesli zajímavé podněty k přemýšlení o podnikavosti ve vzdělávání. Připomenout si je můžete v záznamu zde.

Na Festivalu nápadů vystoupili s krátkými prezentacemi svých projektů nebo nápaditými postery projektů se sociálním dopadem studenti a studentky pedagogické i filozofické fakulty ve studijních programech učitelství, sociální pedagogika i informační studia a knihovnictví. Podpořit je přišlo na 100 spolužáků a níže můžete okusit skvělou náladu a inspiraci, která na festivalu panovala.

Realizaci Dne podnikavosti na PdF MU finančně podpořila PdF MU, Rektorát MU. Realizaci Dne podnikavosti na PdF MU zajistila Katedra pedagogiky a Katedra sociální pedagogiky. Na organizaci Festivalu nápadů: studenti studentům se významně podíleli studenti PdF MU.