Projekt AndělskéSlužby.cz: Student ekonomie Ondřej Buček přichází s moderní službou péče o zemřelé

2. 8. 2023

Ondřej Buček je studentem navazujícího magisterského studia Podniková ekonomika a management na Ekonomicko-správní fakultě MU. Do třetího ročníku soutěže Start Your Business se přihlásil se svým projektem AndělskéSlužby.cz, tedy jedinečnou službou, která pečuje o hroby a spravuje je jménem pozůstalých.

„Vytváříme moderní webovou platformu, která bude zajišťovat službu úklidu, čištění a pravidelné údržby hrobů po celé ČR,“ vysvětluje svůj nápad Ondřej Buček. Plány má rozhodně veliké: V horizontu 3–⁠5 let chce se svou službou obsadit Česko a následně expandovat do Evropy a ideálně i do USA.

Potenciál této služby a to, že aktuálně nachází díru na trhu, se porota rozhodla ocenit částkou 50 000 Kč na další rozvoj. „Udělená podpora nám velmi pomáhá při hledání vhodných marketingových kanálů a pokrytí části výdajů na vývoj aplikace,“ uvedl Ondřej Buček k tomu, jaké budou mít finance od univerzity v jeho projektu využití.

Ondřej byl jeden z těch, kteří plně využili mentoringu v soutěži a svůj nápad několikrát ověřovali. Mentoring a feedback byl přínosným nástrojem jak utřídit myšlenky a zaměřit se na priority, které pro nás v daný okamžik byly reálně nejdůležitější,“ dodává k tomu.

Doplňuje, že možná víc než peníze byla pro jeho záměr cennější zpětná vazba a poznámky porotců. Za náš tým moc děkujeme za příležitost odprezentovat a otestovat nápad před velmi zkušenou porotou. Finanční výhra je rozhodně přínosná, ale kvalitní nasměrování a feedback nám do budoucna výrazně pomůžou při hledání investora,“ shrnuje přínos soutěže úspěšný účastník Buček.

Ondřejovi gratulujeme a přejeme úspěšný rozvoj projektu!